Masz pytanie? Zadzwoń: +48 608 224 076
      Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Formy płatności

Wybierz kategorię

Gorące promocje

Informacje

Formy płatności 
Przelew Bankowy
Za zamówienie płacisz wysyłając pieniądze bezpośrednio na nasze konto bankowe:

Hulajnogi Elektryczne
ul. Stara Droga 27
Krynica-Zdrój
IDEA BANK 87195000012006026319160002

W tytule przelewu koniecznie wpisz numer zamówienia, który dostaniesz od nas w specjalnej wiadomości e-mail. Zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie rozpoczniemy proces przygotowania i wysyłki zamówienia.Gotówka za pobraniem (+3zł)
Za zamówienie płacisz kurierowi bądź listonoszowi (w zależności od tego, jaki sposób wysyłki preferujesz) w momencie dostarczenia zamówionych produktów pod wybrany przez Ciebie adres podczas procesu składania zamówienia. Przy wyborze tego sposobu płatności zamówienie przekazywane jest do realizacji natychmiast po jego otrzymaniu. Nie dotyczy wysyłki produktów za granicę.Przelewy 24 (płatności internetowe)
Przelewy24 to szybka i bezpieczna płatność oraz największa ilość kanałów i metod płatności. W momencie złożenia zamówienia i wyboru tego sposobu płatności przenoszeni są Państwo na strony naszego partnera. Przelew z Państwa konta księgowany jest w ciągu kilku chwil, a zamówienie niemal natychmiast przekazywane jest do realizacji. Warto dodać, że jako klienci nie ponosicie Państwo dodatkowych kosztów.

Kontynuuj Zakupy

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CHECHINI Hulajnogi Elektryczne
Projektowanie sklepów internetowych iPolska.com.pl