Masz pytanie? Zadzwoń: +48 608 224 076

HULAJNOGA ELEKTRYCZNA SXT100 - bluepink

Cena brutto: 899.00zł
Dostępność:
Marka: SXT Scooters
Typ kół PU (poliuretan)
Długość, szerokość, wysokość 94/20/96 cm
Rodzaj akumulatora żelowy 24V (2 x 12V 4,5Ah)
Masa (z akumulatorem) 12 kg
Max. prędkość do 10 km/h
Moc silnika 100W
Zasięg (max. moc wejściowa) do 8 km (około 40 minut czasu pracy)
Max. obciążenie 50 kg
Przełożenie napędu łańcuch
Typ hamulców tylny ręczny hamulec nożny, ręczny hamulec
Opinie:
Zapisz do PDF: Kliknij na ikonkę programu Acrobat Reader, aby pobrać kartę produktu w formacie PDF
 

Opis


Hulajnogi elektryczne są również dla dzieci. Dziś SXT Scooters prezentuje swój najmniejszy model hulajnogi elektrycznej przeznaczony dla najmłodszych. Rama ze stali i akumulator umieszczony pod stopami, całość konstrukcji jest bardzo wysokiej jakości. SXT100 jest malowana proszkowo i dostępna w kolorach różowym lub niebiskim.

 

SXT100 jest napędzany silnikiem elektrycznym 24V o mocy 100W, napęd jest przenoszony na tylną oś łańcuchem. Prędkość maksymalna dostosowana jest do wieku i możliwości dzieci i osiąga maksymalnie 10 km/h. Maksylamny zasięg do 8km i jest zależny od ukształtowania terenu, drogi, wagi użytkownika itp. Przy rozładowanym akumulatorze, hulajnogą można poruszać się równiez klasycznie, odpychając się nogą :) Aby naładować akumulator, wystarczy podłączyć ładowarkę prosto do gniazdka, podobnie jak ładuje się telefony komórkowe czy komputery przenośne. Ładowanie akumulatora trwa ok. 6-8 godzin. Po pełnym naładowaniu, hulajnoga jest gotowa na następne jazdy. 

 

Przyspiesszanie odbywa się na takiej samej zasadzie jak w przypadku najsilniejszych modeli SXT Scooters, z manetką gazu znajdującą się po prawej stronie kierownicy, jak w motocyklach. Hamuje się hamulcem ręcznym lub/i przez nacik stopą na tylny błotnik. Koła 8-calowe poliuretanowe gwarantują długą ich żywotność. Koła nie są pompowane, dzięki czemu są trwałe i nie ma możliwości ich przebicia. 

 

Hulajnoga elektryczna SXT100 jest składana i może być z łatwością przechowywana w dowolonym miejscu, oszczędzając miejsce dzięki swoim bardzo małym gabarytom. SXT100 jest również bardzo lekka, także komfortowo można ją przenośić z miejsca na miejsce, gdy jest złożona. Po rozłożeniu kierownica jest na wysokości 96 cm od ziemi, a całkowieta długość hulajnogi wynosi tylko 94 cm.

 

Zalecany wiek użytkownika hulajnogi elektrycznej SXT100 od 8 do 11 lat. 

 

Hulajnoga elektryczna SXT100 posiada znak jakości Kid Zone jako wyraz uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług SXT Scooters do najwyższych standardów. Stałe doskonalenie, wysoka jakość i poziom bezpieczeństwa oraz wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań pro-dziecięcych zostały dostrzeżone i uhonorowane.

 

SXT100 to niemal ideany wybór jako pierwsza hulajnoga elektryczna dla dziecka. Trwała, solidna, prosta w obsłudze i eksploatacji, lekka, kompaktowa, bezpieczna, kolorowa i nowoczesna - wszystko to sprawia, że wrażenia z jazdy są rewelacyjne, a dziecko chce dłużej przebywać na świeżym powietrzu.Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

Napisz Recenzję

Prezentacje i filmy

Prezentacja 3D

 
Negocjuj

Negocjuj cenę!

Jeżeli Twoim zdaniem cena interesującego Cię towaru jest za wysoka i znalazłeś sklep, w którym ten sam produkt kosztuje mniej niż u nas - poinformuj nas o tym! Do 48 godzin odezwiemy się z propozycją nowej ceny.

Wynegocjowałem dobrą cenę! Co dalej?

Po wynegocjowaniu ceny masz 3 dni na dokonanie zakupu.Podczas składania zamówienia podaj w polu komentarzy adres e-mail oraz wynegocjowaną cenę.

Email:  
Cena:  
Ilość sztuk:  
Argument:  
   

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CHECHINI Hulajnogi Elektryczne
Masz pytania
ul. Pułaskiego 29, 33-380 Krynica-Zdrój
Zadzwoń do nas
+48 608 224 076

email: sklep@jazdaelektryczna.pl

Projektowanie sklepów internetowych iPolska.com.pl