Masz pytanie? Zadzwoń: +48 608 224 076

HULAJNOGA ELEKTRYCZNA SXT1000 TURBO - white

Cena brutto: 2590.00zł
Dostępność:
Marka: SXT Scooters
Waga (bez akumulatora) 32 kg
Koszt ładowania na 100km ok. 2zł.
Max. prędkość do 32 km/h
Moc silnika 1000W
Moc silnika w trybie ECO ok. 650 W
Max. moc wejściowa 1280 W
Zasięg (max. moc wejściowa) ok. 16 km
Zasięg (w trybie ECO) ok. 25 km
Max. obciążenie 120 kg
Zawieszenie Przedni i tylny amortyzator
Oświetlenie LED przód i tył
Światło hamowania tak
Przełożenie napędu łańcuch
Typ hamulców Przedni i tylny hamulec tarczowy
Rozstaw osi 96 cm
Prześwit 13 cm
Wysokość, długość, szerokość podestu 27 cm / 48 cm / 25 cm
Wys. siodełka (min / max) 76 cm / 90 cm od podłoża
Wysokość kierownicy 110 cm od podłoża
Opony 26 cm / szerokość 8 cm
Opinie:
Zapisz do PDF: Kliknij na ikonkę programu Acrobat Reader, aby pobrać kartę produktu w formacie PDF
 

Opis


Myślisz pewnie, że wszystkie hulajnogi elektryczne są takie same? Otóż nie!

Hulajnogi elektryczne SXT Scooters są wyjątkowe. Konstrukcja SXT1000 Turbo jest stosunkowo lekka – to zaledwie 45 kg, a zatem możesz zabrać swoją hulajnogę ze sobą niemal wszędzie. Autobus, pociąg, przyczepa kempingowa, czy nawet łódka nie są już dla Ciebie ograniczeniem! Zawsze znajdzie się odrobina miejsca na złożoną hulajnogę niewielkich rozmiarów. Rama hulajnogi została wykonana ze stalowych elementów wysokiej jakości, co zapewnia stabilność i ochronę przed rdzą. Mechanizm składania ultra kompaktowej hulajnogi SXT jest, w przeciwieństwie do innych hulajnóg elektrycznych, dziecinnie prosty w obsłudze – wystarczy nacisnąć dźwignię służącą do składania hulajnogi i złożyć kierownicę. Zostanie ona zablokowana, dzięki czemu możesz trzymając za kierownicę przenieść hulajnogę z punktu A do punktu B, na przykład do bagażnika Twojego samochodu. Rozkładanie hulajnogi SXT jest równie proste i zajmuje zaledwie kilka sekund. Hulajnoga elektryczna SXT1000 Turbo została wyposażona w nóżkę dla wygodnego i bezpiecznego odstawienia SXT na czas, w którym z niej nie korzystasz. 

 

Kolejnym atrakcyjnym elementem hulajnóg SXT jest zdejmowane siodełko. Można je usunąć zaledwie w ciągu kilku sekund, co pozwala na jazdę na hulajnodze z siodełkiem lub bez niego.

Co z komfortem jazdy?! Siodełko hulajnóg SXT jest niezwykle ergonomiczne i w porównaniu z wieloma siodełkami innych hulajnóg posiada  szerszą i bardziej wygodną część siedzącą w celu zapewnienia większego komfortu na dłuższych trasach. Hulajnogi SXT są również wyposażone w trzy amortyzatory - jeden umieszczony z przodu i dwa  po bokach. Dzięki pompowanym oponom komfort jazdy jest naprawdę lepszy. Nawet podczas jazdy z większą prędkością użytkownik zawsze czuje się bezpiecznie i komfortowo.

 

Model SXT1000 Turbo posiada system oświetlenia oparty na diodach LED o niskim poborze mocy (diody elektroluminescencyjne). Przednie światła zamontowane są na sztycy kierownicy, tylne światła i światła hamulcowe na tylnym błotniku. Żywotność świateł LED wynosi do 10000 godzin i cechuje je bardzo niskie zużycie energii.

 

Do wszystkich, którzy boją się upadku na bok podczas jazdy - nie martw się o to! Akumulator SXT jest zamontowany w najniższym punkcie ramy, co oznacza, że hulajnoga ma bardzo niski punkt równowagi, dzięki czemu przewrócenie się jest prawie niemożliwe. Niski punkt równowagi także zwiększa i gwarantuje najlepszy możliwy komfort jazdy.

 

Hulajnoga elektryczna SXT1000 Turbo została wyposażona w przednie i tylne hamulce tarczowe. Wszystkie elementy niezbędne do konserwacji systemu hamulcowego są dostępne jako osobne części zamienne. Światło hamowania - tylna LED hulajnogi –umożliwi powiadomienie innych, że zwalniasz lub zatrzymujesz się. 

Siła hamowania obu hamulców tarczowych może być regulowana indywidualnie dzięki dźwigni hamowania znajdującej się przy kierownicy. W celu zapewnienia jak najlepszej skuteczności, jak również w celu uniknięcia przegrzania tarcz są one tarczami nacinanymi. Cały system hamulcowy opiera się na wysokiej jakości komponentach, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i zaufanie w momencie hamowania.

Hulajnogi SXT są przyspieszane w taki sam sposób jak każda inny  skuter lub motocykl – tzn. przy użyciu manetki gazu znajdującej się po prawej stronie kierownicy. Na kierownicy znajduje się również stacyjka, co stanowi ochronę przed używaniem hulajnogi przez nieuprawnione osoby. Stacyjka ma dwie możliwe pozycje - po przełączeniu w tryb I, hulajnoga jest gotowa do jazdy - po przełączeniu w tryb II, światła z przodu i tyłu są aktywowane - dokładnie tak samo, jak to działa w przypadku motocykli.

Po prawej stronie kierownicy znajduje się przycisk trybu Turbo- / ECO. Przycisk ten działa w następujący sposób: po aktywacji max. moc silnika jest ograniczona do około 650 W, co sprawia, że hulajnoga jedzie wolniej, ale bardziej ekonomicznie  i w przypadku akumulatora litowego maksymalny zasięg może wynieść do 70 km. Gdy przycisk ECO nie jest aktywowany hulajnoga jedzie z pełną mocą 1280 W mocy wejściowej silnika, a maksymalny zasięg wynosi do 60 km, ale z maksymalną prędkością ok. 32 km / h.

Akumulator SXT jest ładowany przez standardową ładowarkę, którą otrzymasz wraz z dostawą - wygląda podobnie do ładowarki notebooka. Po prawej stronie hulajnogi, w dolnej jej części, znajduje się gniazdo ładowania, w którą należy podłączyć ładowarkę, co oznacza, że nie trzeba wyjmować akumulatora ani go odłączać, żeby go naładować. Gdy tylko dioda na kontrolna w ładowarce zaświeci się na zielono, akumulator jest w pełni naładowany i hulajnoga jest gotowa do kolejnej jazdy.

Wskaźnik naładowania akumulatora działa w następujący sposób: po prawej stronie kierownicy, powyżej przycisku trybu Turbo- / ECO znajdują się trzy kolorowe diody LED, które wyświetlają aktualny poziom naładowania akumulatora hulajnogi. Diody te funkcjonują również  jako system diagnostyki błędów  - użytkownik powinien bez problemu zauważyć ewentualny błąd.  W zależności od rodzaju błędu, poszczególne diody migają lub świecą stale. Sygnały takie mogą oznaczać np. błędy w silniku, akumulatorze lub urządzeniu sterującego.


Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

Napisz Recenzję

Prezentacje i filmy

Prezentacja 3D

 
Negocjuj

Negocjuj cenę!

Jeżeli Twoim zdaniem cena interesującego Cię towaru jest za wysoka i znalazłeś sklep, w którym ten sam produkt kosztuje mniej niż u nas - poinformuj nas o tym! Do 48 godzin odezwiemy się z propozycją nowej ceny.

Wynegocjowałem dobrą cenę! Co dalej?

Po wynegocjowaniu ceny masz 3 dni na dokonanie zakupu.Podczas składania zamówienia podaj w polu komentarzy adres e-mail oraz wynegocjowaną cenę.

Email:  
Cena:  
Ilość sztuk:  
Argument:  
   
Produkty pokrewne

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CHECHINI Hulajnogi Elektryczne
Masz pytania
ul. Pułaskiego 29, 33-380 Krynica-Zdrój
Zadzwoń do nas
+48 608 224 076

email: sklep@jazdaelektryczna.pl

Projektowanie sklepów internetowych iPolska.com.pl