Masz pytanie? Zadzwoń: +48 608 224 076

HULAJNOGA ELEKTRYCZNA SXT1000-XL black

Cena brutto: 2999.00zł
Dostępność:
Marka: SXT Scooters
Waga (bez akumulatora) 30,7 kg
Koszt ładowania na 100km jedynie ok. 2zł.
Max. prędkość do 40 km/h
Moc silnika 1000 W
Moc silnika w trybie ECO ok. 650 W
Max. moc wejściowa 1280 W
Zasięg (max. moc wejściowa) ok. 20 km
Zasięg (w trybie ECO) ok. 30 km
Max. obciążenie 120 kg
Zawieszenie przedni i tylne amortyzatory
Oświetlenie LED przednie i tylne
Światło hamowania tak
Przełożenie napędu łańcuch
Typ hamulców hamulce tarczowe przednie i tylne
Rozstaw osi 96 cm
Prześwit 13 cm
Wysokość, długość, szerokość podestu 27 cm / 48 cm / 28.5 cm
Wys. siodełka (min / max) 84 cm / 98 cm od podłoża
Wysokość kierownicy 98 cm od podłoża
Opony 28 cm / szerokość 9 cm
Opinie:
Zapisz do PDF: Kliknij na ikonkę programu Acrobat Reader, aby pobrać kartę produktu w formacie PDF
 

Opis


Hulajnoga elektryczna SXT1000 XL to starszy brat modelu SXT1000 Turbo. Podstawowe różnice to duże, mocne opony, dzięki którym hulajnoga jest większa i bardziej masywna oraz moc płynąca z potężnego 48V akumulatora. Wynikiem wyższego napięcia roboczego jest większy zasięg – aż 30 km w trybie ECO przy standardowym akumulatorze kwasowo- ołowiowym. 

 

Tryb ECO jest aktywowany przez naciśniecie niewielkiego czerwonego przycisku znajdującego się na manetce gazu. Silnik hulajnogi pracuje wówczas z mniejszą ok. 650W mocą oszczędzając mnóstwo energii. Kiedy hulajnoga pracuje wyłącznie w trybie pełnej mocy, jej zasięg wynosi przynajmniej 20 km przy standardowym akumulatorze

 

System hamulcowy SXT1000 XL odpowiada obecnym standardom naszych hulajnóg i jest idealnie skonfigurowany z silnikiem, dzięki czemu możliwe jest bezpieczne hamowanie niemal w każdej sytuacji. Tak jak w przypadku innych modeli, SXT 1000XL został wyposażony w nóżkę oraz w dzwonek, tak, aby móc ostrzegać innych użytkowników ruchu o zamiarze wyprzedzania. 

 

 

Model SXT1000 XL posiada system oświetlenia oparty na przednich i tylnych diodach LED o niskim poborze mocy. Tylne światło LED hulajnogi pełni funkcję światła hamowania. Akumulator SXT, serce hulajnogi, jest zamontowany w najniższym punkcie ramy, co oznacza, że hulajnoga ma bardzo niski punkt równowagi, dzięki czemu przewrócenie się jest prawie niemożliwe. Niski punkt równowagi także zwiększa i gwarantuje najlepszy możliwy komfort jazdy. Po prawej stronie w przedniej części hulajnogi znajduje się wtyczka ładowania, w którą należy podłączyć ładowarkę, co oznacza, że nie trzeba wyjmować akumulatora ani go odłączać, żeby go naładować.

 

Opony SXT ze średnicą ok.28 cm i szerokością 9 cm zapewniają płynną i bezpieczną jadę. Po złożeniu, mimo dużych opon, hulajnoga zajmuje niewiele miejsca i można ją łatwo przechowywać np. w bagażniku samochodu, 

w przyczepie kempingowej, czy na łodzi. Wysoki komfort jazdy gwarantuje również pełne zawieszenie, na które składają się amortyzator na przedniej osi oraz dwa niezależne amortyzatory na osi tylnej. 


Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

Napisz Recenzję

Prezentacje i filmy

 


Negocjuj

Negocjuj cenę!

Jeżeli Twoim zdaniem cena interesującego Cię towaru jest za wysoka i znalazłeś sklep, w którym ten sam produkt kosztuje mniej niż u nas - poinformuj nas o tym! Do 48 godzin odezwiemy się z propozycją nowej ceny.

Wynegocjowałem dobrą cenę! Co dalej?

Po wynegocjowaniu ceny masz 3 dni na dokonanie zakupu.Podczas składania zamówienia podaj w polu komentarzy adres e-mail oraz wynegocjowaną cenę.

Email:  
Cena:  
Ilość sztuk:  
Argument:  
   

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CHECHINI Hulajnogi Elektryczne
Masz pytania
ul. Pułaskiego 29, 33-380 Krynica-Zdrój
Zadzwoń do nas
+48 608 224 076

email: sklep@jazdaelektryczna.pl

Projektowanie sklepów internetowych iPolska.com.pl