Masz pytanie? Zadzwoń: +48 608 224 076

HULAJNOGA ELEKTRYCZNA SXT300 Kids

Cena brutto: 1790.00zł
Dostępność:
Marka: SXT Scooters
Rodzaj akumulatora ołowiowy 24V 7Ah (2 x 12V)
Waga (bez akumulatora) 20, 0 kg
Koszt ładowania na 100km ok. 2zł.
Max. prędkość do 20 km/h
Moc silnika 300 W
Max. moc wejściowa 384 W
Zasięg (max. moc wejściowa) do10 km / do ok. 40 min. pracy
Max. obciążenie max 80 kg
Zawieszenie tylny amortyzator
Oświetlenie brak
Światło hamowania brak
Przełożenie napędu łańcuch
Typ hamulców przedni hamulec tarczowy
Rozstaw osi 71,5 cm
Prześwit 6,5 cm
Wysokość, długość, szerokość podestu 90 - 100 cm / 90 cm / 21,5 cm
Wys. siodełka (min / max) 62 - 73cm od podłoża
Wysokość kierownicy 90-100 cm od podłoża (regulowana)
Opony 8x2.00-5
Opinie:
Zapisz do PDF: Kliknij na ikonkę programu Acrobat Reader, aby pobrać kartę produktu w formacie PDF
 

Opis


Hulajnoga elektryczna SXT300 Kids – wreszcie model specjalnie dla naszych małych klientów. Hulajnoga elektryczna SXT300 Kids łatwo się składa, jest lekka i ma niewielkie rozmiary. SXT300 Kids odpowiednia jest dla dzieci od ok. 10 - 15 lat. Maksymalna ładowność tego modelu to ok. 80 kg.

 

SXT300 Kids to najmniejszy model hulajnogi elektrycznej, z rodziny SXT Scooters, z siodełkiem.

 

SXT300 Kids napędzany jest mocnym silnikiem elektrycznym 300W, które przekazuje swoją moc na tylną oś za pomocą systemu napędu łańcuchowego. Opony, podobnie jak w modelach dla dorosłych użytkowników, są pompowane (rozmiar kół  - średnica 20 cm, szerokość 5 cm). Tak samo jak w przypadku innych naszych modeli hulajnóg, SXT300 Kids da się złożyć, co znacznie ułatwia transport i przechowywane. 

 

Hulajnoga posiada system hamulca tarczowego na przednim kole i pomarańczową anodowaną dźwignię hamulca. Tylna oś posiada wbudowany amortyzator, co jest rzadkością w przypadku małych i kompaktowych hulajnóg dla dzieci – wiele modeli na rynku w tym przedziale cenowym nie posiada w ogóle zawieszenia.

 

Dla komfortu jazdy na dłuższych dystansach, postanowiliśmy wyposażyć ten model hulajnogi w wygodne siodełko, które może być zamontowane zaledwie w kilka sekund dzięki bardzo prostemu i inteligentnemu systemowi zamykania. Zdejmowanie siodełka jest równie szybkie i łatwe. Siodełko to kolejny element, który nie jest standardem w wielu innych modelach hulajnóg obecnych na rynku. My oferujemy naszym małym klientom ten sam komfort jazdy, co dorosłym. 

 

Przyspieszanie tego modelu hulajnogi odbywa się na podobnych zasadach, jak we wszystkich innych modelach - płynność przyspieszania zapewnia manetka gazu podobnie, jak w przypadku motocykli. Obok manetki gazu wyświetla się aktualny stan naładowania akumulatora. Maksymalna prędkość modelu SXT300 dzieci wynosi ok. 20 km / h, w zależności od sposobu prowadzenia i terenu. Jedno ładowanie akumulatora wystarczy na ok. 10 km, czyli odpowiednio na ok. 40 minut czasu pracy (w zależności od cykli ładowania, konserwacji i stopnia zużycia akumulatora). Wbudowany akumulator to akumulator ołowiowy 24V (2x12V) o pojemności 7Ah.

 

Hulajnoga SXT300 Kids jest wyposażona w nóżkę, która zapewnia stabilne i bezpieczne podparcie. 

 

SXT Scooters posiada znak jakości Kid Zone jako wyraz uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług SXT Scooters do najwyższych standardów. Stałe doskonalenie i osiągana wysoka jakość i poziom bezpieczeństwa oraz wprowadzane nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce zostały dostrzeżone i uhonorowane.


Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

Napisz Recenzję

Prezentacje i filmy

Prezentacja 3D

 
Negocjuj

Negocjuj cenę!

Jeżeli Twoim zdaniem cena interesującego Cię towaru jest za wysoka i znalazłeś sklep, w którym ten sam produkt kosztuje mniej niż u nas - poinformuj nas o tym! Do 48 godzin odezwiemy się z propozycją nowej ceny.

Wynegocjowałem dobrą cenę! Co dalej?

Po wynegocjowaniu ceny masz 3 dni na dokonanie zakupu.Podczas składania zamówienia podaj w polu komentarzy adres e-mail oraz wynegocjowaną cenę.

Email:  
Cena:  
Ilość sztuk:  
Argument:  
   

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CHECHINI Hulajnogi Elektryczne
Masz pytania
ul. Pułaskiego 29, 33-380 Krynica-Zdrój
Zadzwoń do nas
+48 608 224 076

email: sklep@jazdaelektryczna.pl

Projektowanie sklepów internetowych iPolska.com.pl