Masz pytanie? Zadzwoń: +48 608 224 076
      Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Regulamin

Wybierz kategorię

Gorące promocje

Informacje

Regulamin 

Witamy w sklepie www.hulajnogielektryczne.pl

 

Play & Win

33-380 Krynica-Zdrój

ul.Stara Droga 27

NIP: 734-306-76-39

REGON: 120306878

 

Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację niniejszego regulaminu:

 

1. Rejestracja

Nasze transakcje są całkowicie bezpieczne dzięki usłudze Przelewy24. Mogą Państwo zapłacić za pomocą przedpłaty na konto: przelewem, lub za pomocą kart kredytowych, należność można też uregulować w momencie odbioru zamówionego towaru. Rejestrując się na stronie www.hulajnogielektryczne.pl , klient zostanie poproszony o podanie swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza. Podczas rejestracji wymagane jest podanie adresu e-mail. Wysyłamy e-maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie rejestracji.

 

2. Ochrona danych osobowych

2.1. Dane osobowe i dane adresowe podawane podczas rejestracji przechowywane są w bazie danych www.hulajnogielektryczne.pl i będą przetwarzane i wykorzystywane jedynie w celu realizacji zamówień i utrzymania kontaktu z klientami. Zbierane podczas procesu rejestracji dane obejmują: imię, nazwisko, e-mail, adres pocztowy oraz telefon kontaktowy.

 

2.2. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133 poz. 883). klient sklepu www.hulajnogielektryczne.pl wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych jedynie do potrzeb realizacji składanych zamówień. Klient ma prawo do wglądu i modyfikacji danych osobowych znajdujących się w bazie danych Sklepu. Modyfikacji danych można dokonać po zalogowaniu w opcjach konta użytkownika, w zakładce „Moje konto”.

 

2.3. Sklep www.hulajnogielektryczne.pl może prowadzić wspólne akcje marketingowe z różnymi firmami partnerskimi, nigdy jednak nie udostępnia danych osobowych swoich klientów osobom trzecim.

 

3. Zasady zamawiania

3.1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18. Ceny wszystkich towarów prezentowanych w Sklepie są cenami brutto (wraz z podatkiem VAT) wyrażonymi w złotych polskich. Aby otrzymać fakturę VAT należy podać dane firmy i poinformować o tym podczas składania zamówienia.

 

3.2. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie oraz przesłanie przez Klienta formularza udostępnionego podczas procedury rejestracji lub zamawiania towarów. Klient zobowiązany jest podać w formularzu zamówienia adres poczty internetowej, na który zostanie przesłane potwierdzenie zamówienia.

3.3. Zamówienie nie zostanie przyjęte do realizacji, w przypadku zamieszczenia w formularzu niekompletnych lub niepełnych danych. W przypadku braku możliwości ich skorygowania, nie zostaną one zrealizowane.

 

4. Płatności oraz realizacja zamówienia

4.1. Obecnie dostępne są trzy sposoby płatności za zamówienie:

kartą kredytową, przelewem na konto lub za pobraniem. Zamówienia składa się drogą elektroniczną na stronie sklepu www.hulajnogielektryczne.pl Dostawa zamówionych produktów realizowana jest na terenie całej Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej i firmy kurierskiej.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

4.2. Termin realizacji zamówienia wynosi od 1-3 dni roboczych. Termin ten może ulec przedłużeniu w sytuacji, gdy wystąpi chwilowy brak zamawianego modelu/koloru w naszym magazynie. W takim przypadku termin dostawy będzie przez nas zaproponowany telefonicznie lub mailowo. Klient może w takiej sytuacji anulować zamówienie.

 

5. Zwroty, reklamacje, wymiana

5.1. Klient, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni od zawarcia umowy. W tym celu należy się skontaktować z Play & Win drogą elektroniczną. Dokument zwrotu-wymiany należy wydrukować i wypełnić. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Towar powinien wrócić w takim stanie, w jakim został zakupiony, bez śladów użytkowania w oryginalnym opakowaniu wraz z paragonem lub fakturą VAT (jeśli faktura była wystawiona). i wypełnionym drukiem zwrotu. Kupujący otrzyma zwrot kwoty zakupu towaru na wskazane konto bankowe.

Zwrot towaru odbywa się na koszt Zamawiającego.

Termin 14-sto dniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy liczy się od dnia wydania towaru.

Gwarantujemy zwrot wartości towaru bez kosztów wysyłki wg pełnych stawek transportowych faktycznie ponoszonych przez Play & Win

Towar z usługą grawerowania nie podlega zwrotowi lub wymianie.

Nie zostanie również wysłany jako przesyłka pobraniowa. Wysyłka nastąpi tylko i wyłącznie po wcześniejszej wpłacie na konto.

5.2. Wymiana:

5.2.1. Towar może zostać wymieniony na taki sam, ale w innym kolorze lub zupełnie na inny model. W przypadku takiej sytuacji prosimy o kontakt e-mail info@slimwallet.pl . Warunkiem jest odesłanie do nas towaru nieużywanego w oryginalnym opakowaniu wraz z paragonem. Koszt wymiany w obie strony pokrywa kupujący.

5.3. Reklamacja:

5.3.1. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z firmą na adres info@slimwallet.pl. Należy w takiej sytuacji odesłać towar na adres:

PLAY & WIN

Złockie 101,

33-370 Muszyna

wraz z opisem przyczyny

reklamacji Pismo Reklamacyjne i paragonem. O sposobie rozpatrzenia reklamacji klient zostanie powiadomiony drogą e-mailową.

5.3.2. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Odpowiedzi na reklamacje udzielamy tylko w formie pisemnej – listownej w terminie ustawowym.

Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt Play & Win nie będą przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

 

Regulamin Sklepu Internetowego slimwallet.pl określa zasady składania zamówień oraz sprzedaży towarów, korzystanie ze sklepu oznacza akceptację postanowień wyżej wymienionego Regulaminu.


Kontynuuj Zakupy

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CHECHINI Hulajnogi Elektryczne
Projektowanie sklepów internetowych iPolska.com.pl